Haftanın belirli günlerinde farklı kategori ve kullanıcı düzeyine yönelik turlar düzenlemekteyiz. Bu turların bazıları sade ileri düzey kullanıcılara yönelik, bazıları ise herkese açıktır.

Perşembe Akşamı Bisiklet Turları (PAB)

Her hafta Perşembe akşamları bisiklet turları düzenliyoruz. Bu turlarda genel olarak bisiklete yeni başlayanlara tecrübe kazandırmak, kondisyonlarını geliştirmek ve sohbet amacını taşıyoruz. Perşembe akşamları önceliğimiz grup sürüşü olmakta ve kimse geride bırakılmadan en yavaş bisikletçinin hızında gidilmektedir.

Salı Akşamı Performans Turları (SAP)

Salı akşamları daha çok performans geliştirmeye yönelik turlar yapıyoruz. Kendi yaptığı sürüşlerle ve perşembe turlarına gelerek belli bir kondisyon seviyesine ulaşan arkadaşlarımızın güçlerine güç katmak için bu turları düzenliyoruz. Ortalama 70 km süren bu turlar yarış antrenmanı tarzında gerçekleşmektedir. Havaların kötü olması durumunda bu turlarımızı koşu etkinliğine de çevirebilmekteyiz.

Pazar Turları

Pazar günleri daha uzun soluklu turlar düzenliyoruz. Bu turlarda genellikle yakın çevredeki ilçe ve köylere veya ormana gidiyoruz. Çevre ilçe ve köylere yaptığımız turlar ortalama 90-120 km arası, ormana yaptığımız turlar ortalama 50-90 km arası sürüyor. Bazen performansı yüksek olan ekiple 200 km mesafelere ulaştığımız da oluyor. Eğer o haftanın turu uzun kilometreler sürecekse yeni başlayan arkadaşlarımıza önermiyoruz.