1.GÜN – 29.08.2019

Festivalin ilk günü Safranbolu’da Arslanlar SAKEM’de buluşuyoruz. Katılımcı kayıt ve katılımcı kitleri dağıtımından sonra saat 14:00’da yola çıkarak yaklaşık 9 km’lik bir sürüşle Yazıköy kamp alanına varıyoruz. Kamp alanında yerleşip, çadırlarımızı kuruyoruz.

SAKEM’in konumuna linkten ulaşabilirsiniz.

https://goo.gl/maps/vMzC4rdZU2uVcbFZ6

2.GÜN – 30.08.2019

Festivalin 2. günü aslında ana rotalarımızın ilk günü oluyor. 30 Ağustos Zafer Bayramı gibi önemli bir günde gerçekleştireceğimiz bu sürüşümüz için sabah yola çıkıyor, Safranbolu Tarihi Çarşıdan geçerek Misakı Milli Meydanına geliyoruz ve Zafer Bayramı Kutlama Törenlerine eşlik ettikten sonra Mencilis Mağarası, İncekaya Su Kemeri, Kristal Teras gibi güzellikleri görüp dönüş yoluna geçiyoruz. Bu rotamızın %100’ü asfalt yollardan oluşmaktadır.

3.GÜN – 31.08.2019

Festivalin 3. gününde nefes kesen kanyon manzaralarının yer aldığı Safranbolu’nun doğal güzelliklerini keşfe çıkıyoruz. Düzce Kanyonu, Düzce Köyü, Taş Teras, Sırçalı Kanyonu, Sırçalı Köyü, Konarı Köyü ve Yörük Köyünden geçerek kamp alanımıza geri dönüyoruz. Bu rotamızın %60’ı asfalt %40’ı toprak yollardan oluşmaktadır.

4.GÜN – 01.09.2019

Festivalin son günü sabah kahvaltısı sonrası yola çıkacak misafirlerimiz varsa onları uğurluyoruz. Kalan misafirlerimizle Tarihi Safranboluyu geziyor ve sonrasında vedalaşarak yeni bir buluşmanın özlemiyle sizlerden ayrılıyoruz.

RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Instagram