2. Karabük Bisiklet Festivali 2021 yılına ertelendi.

Çok kıymetli dostlarımız, hepinizin malumu olduğu üzere hem Ülkemiz hem de Dünyamız oldukça zor bir süreçten geçiyor. Yeni tip koronavirüs SARS-CoV-2’nin neden olduğu ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi ilan edilen bir salgınla baş etmeye çalışıyoruz. Yaşadığımız bu sürecin üstesinden gelecek inanca ve azme sahibiz, İnşallah bu süreci hep birlikte atlatacağız. Umuyoruz ki birkaç aya kadar kontrol altına alınacak bu salgın sonrası normal hayatımıza dönebileceğiz ancak yaşadığımız sürecin sonucu olarak bu salgının sosyal ve ekonomik sarsıntıları ve bunun düzelmesi daha uzun bir süreç gerektirecektir.Bu salgının neden olduğu sosyal ve ekonomik yaraları sarmak için hepimiz kendi ölçeğimizde mücadele edecek, el birliğiyle bu zorlu sürecin üstesinden geleceğiz.

Yaşadığımız bu süreçte daha önce duyurusunu yaptığımız ve 2-5 Temmuz 2020 tarihlerinde düzenleyeceğimizi duyurduğumuz “Eflani” temalı 2. Karabük Bisiklet Festivalimizin akıbeti için Karabük Bisiklet Derneği Yönetim Kurulumuz, dernek üyelerimiz ve yer sahibi aynı zamanda ana sponsorumuz olan Eflani Belediyemizin çok kıymetli Başkanı Sayın İbrahim Ertuğrul ile durumu istişare ettik. İstişare sonucu ortak kararımızla bu yıl festivalimizi iptal ederek İnşallah 2021 yılında kaldığımız yerden devam etmeye karar verdik.

Siz sevgili bisikletsever dostlarımızla sağlıklı, mutlu, huzurlu günlerde yeniden buluşmak dileğimizle hepinizi saygıyla selamlıyoruz.

Karabük Bisiklet Derneği Yönetim Kurulu