Ülkemizin çeşitli bölgelerinde uzun yıllardır bisiklet festivalleri düzenlenmekte ve bu festivaller bisiklet kültürünün gelişimine büyük katkı sağlamaktadır. Biz de gerek bireysel gerekse dernek olarak bu festivallere katılım sağlamaktayız. Böylelikle birçok yeni arkadaş ve gruplarla tanışma fırsatı elde etmiş oluyoruz.

Geçtiğimiz sene ilk festivalimiz, “Unesco Dünya Tarihi Kentler listesine katılışının 25.yılında Safranbolu” temasıyla düzenlenmişti. Düzenlediğimiz bu festivalden oldukça güzel geri dönüşler aldık ve kazandığımız tecrübelerle daha iyi bir festival için hazırlıklara başladık.

Bu sene ikinci festivalimizi 2-5 Temmuz 2020 tarihinde Karabük’ün Eflani ilçesinin doğal ve tarihi güzellikleri içerisinde yapacağız. Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul’la yaptığımız çalışmalarla katılımcılarımızı buradan unutamayacakları anılarla göndermeyi hedeflemekteyiz. Festival rotalarını ve diğer detayları ilerleyen tarihlerde www.karbisder.org adresinde ve sosyal medya hesaplarımızda sizlerle paylaşacağız.

2-5 Temmuz tarihlerinde kimselere söz vermeyin, misafirimizsiniz..