![3. KARABÜK BİSİKLET FESTİVALİ ONLİNE ÖDEME](https://www.karbisder.org/imgs/150x100x1/eflani_1.jpg)
3. KARABÜK BİSİKLET FESTİVALİ ONLİNE ÖDEME
Açıklama kısmına adınız soyadınızı yazarak ödemelerinizi kredi/banka kartınızla yapabilirsiniz. Festival ücreti 800 TL'dir.
Tamamen güvenli iyzico alt yapısıyla gerçekleşen ödemelerinizde internet sitemizde herhangi bir kayıt, kart numarası v.b. bilgi kaydı tutulmamaktadır.
Birçok e-ticaret platformu tarafından kullanılan iyzico ödeme yöntemi ile ilgili daha geniş bilgi ve güvenlik politikaları için iyzico sayfasından bilgi alabilirsiniz.
Bağış Yapın
inf